مقایسه ملک ها

اتحاد سامسونگ و ال جی برای آینده خانه های هوشمند

اتحاد سامسونگ و ال جی برای آینده خانه های هوشمند

اتحاد سامسونگ و ال جی برای آینده خانه های هوشمند

اتحاد سامسونگ و ال جی برای آینده خانه های هوشمند میتواند بسیار موثر باشد.

اصلی ترین ویژگی خانه های هوشمند برقراری ارتباط توسط وسایل و لوازم این خانه ها با یکدیگر می باشد ولی محدودیت اصلی این خانه وجود استانداردهای متفاوت هوشمند سازی در بین تولید کنندگان مختلف می باشد.

از این رو دو شرکت سامسونگ و ال جی به عنوان دو رقیب جدی در حوزه ساخت لوازم خانگی و صوتی تصویری با همکاری یکدیگر و تحت استاندارد یکسان بنیاد ارتباطات آزاد OCF لوازم خانگی خود را دارای استاندارد OCF می سازند تا در آینده بتوان با استفاده از محصولات یکی از دو  شرکت با محصولات شرکت دیگر ارتباط برقرار نمود.

به عنوان مثال شما با استفاده از موبایلهای سامسونگ دارای استاندارد OCF قادر خواهید بود درون یخچال هوشمند ال جی را ببینید و یا به تلفن همراه ال جی خواهید توانست ماشین لباسشویی ساخت سامسونگ را برنامه ریزی و روشن کنید.

نکته امیدوار کننده این است که شرکتها و تولید کنندگان در حال پیوستن به OCF هر روز ابعاد بیشتری می ابند و تاکنون علاوه بر ال جی و سامسونگ حدود ۳۰۰ کمپانی فعال در حوزه فناوری اطلاعات از جمله غولهای تکنولوژی مانند اینتل ، مایکروسافت و کوالکام هم به بنیاد ارتباطات آزاد پیوسته اند و خود شرکتهای کره ای نیز در آینده طیف بیشتری از لوازم خانگی و محصولات هوشمند خود مانند تلفنهای هوشمند، تلویزیونها ، یخچال، ماشین لباسشویی ، کولرهای گازی ، را تحت پوشش استاندارد OCF قرار خواهند داد.

املاک نیاز تو

نوشته های مشابه

نتایج رتبه بندی شهر های هوشمند اروپا

نتایج رتبه بندی شهر های هوشمند اروپا در این پست قصد...

ادامه مطلب

معیار انتخاب شهرهای هوشمند

معیار انتخاب شهرهای هوشمند در مقاله قبل در مورد مولفه...

ادامه مطلب

مولفه های رتبه بندی شهر های هوشمند اروپا

مولفه های رتبه بندی شهر های هوشمند اروپا در این پست...

ادامه مطلب