مقایسه ملک ها

ثبت آگهی املاک نیاز تو

ثبت آگهی املاک نیاز تو

ثبت آگهی املاک نیاز تو

ثبت آگهی املاک نیاز تو فرصت استثنایی را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید املاک خود را در معرض دید قرار دهید.

در پرفایل خودتان میتوانید با گزینه ثبت ملک جدید شروع به ثبت آگهی کنید. شما میتوانید از پکیج رایگان سایت استفاده بفرمائید.

توجه : اگر از پکیج رایگان خود استفاده نمودید باید از پکیج های دیگر سایت استفاده کنید.

مراحل ثبت آگهی :

قیمت و توضیحات ملک :

برای عنوان ملک از نام کوتاه استفاده کنید و در توضیحات ملک توضیحات ملک خود را بفرمائید.

نوع ملک و نوع معامله را انتخاب کرده و از برچسب میتوانید برای نمایش دادن نوع معامله  به روی آگهی ملک خود استفاده کنید.

قیمت ها : در فیلد قیمت فروش و رهن میتوانید قیمت فروش و یا رهن خود را به عدد بنویسید. در فیلد قیمت دوم و یا اجاره میتوانید قیمت اجاره هر ماه یا سالانه خود را بنویسید. توجه ( برای انتخاب ماهانه یا سالانه بودن و یا کلمه مورد نظر خود میتوانید در فیلد برچسب بعد از قیمت (کلمه) مورد نظر خود مانند ماهانه یا سالانه یا هر شب استفاده بفرمائید.

تصویر ملک :

تصویر ملک خود را آپلود کنید و تا ۱۰ عکس مجاز به آپلود عکس می باشید البته بسته به نوع پکیج هایی که انتخاب نموده اید وحداکثر حجم آپلود هر عکس تا ۱۱ مگابایت می باشد.

جزییات ملک :

در جزئیات ملک همینطور که از اسمش پیداست فیلدها را پر بفرمائید.توجه : از فیلد پیشوند و پسوند متراژ ها میتوانید از کلمه های مناسب استفاده کنید نظیر : {متر مربع یا متر یا mm یا فوت}

فیلد آپارات :

برای اینکه کابران بتوانند ملک شما را بازدید کنند سایت نیاز تو برای راحتی بیشتر برای کاربران از ویدئو در این سایت استفاده نموده و شما میتوانید کد پنج رقمی فیلم آپارات خود که این کد در {بالای ویدئوی شما در آپارات} بالای مرورگر شما بعد از آدرس آپارات مانند : http://www.aparat.com/v/Pj7Ug که با رنگ قرمز به شما نشان داده ایم کپی کرده و در فیلد ویدئو آپارات در ثبت آگهی جایگذاری کنید.

محل ملک :

در قسمت نشانی میتوانید محل ملک خود را تایین کنید و همینطور از نقشه برای جستجوی بهتر و امکاناته دیگر برای بازدید از آگهیتان استفاده کنید.

از دیگر فیلدهای ثبت آگهی میتوان به نقشه معماری ملک اشاره نمود که از این مورد هم میتوانید برای نشان دادن نقشه ملک خود استفاده بفرمائید و همینطور املاک زیر مجموعه که میتوانید ملک های دیگر خود را در این فیلد تعریف کنید تا در آگهی شما ملک زیر مجموعه شما هم نشان داده شود.

املاک نیاز تو

نوشته های مشابه

مقایسه کوتاه بازار املاک و بازار سرمایه

با سلام و شب بخیر خدمت شما عزیزان امشب قصد دارم سرمایه...

ادامه مطلب

هدف و قصد من از خرید ملک چیست؟

سلام دوستان عزیز امیدوارم حالتون عالی عالی باشه و رو...

ادامه مطلب

چرا باید ملک خوش نقشه باشه؟

سلام دوستان امروز میخوام راجع به خوش نقشه بودن ملک...

ادامه مطلب

پیوستن به گفتگو