مقایسه ملک ها

لوازم خانگی جدید

لوازم خانگی جدید

لوازم خانگی جدید

لوازم خانگی جدید که آشپزخانه ها را در سال ۲۰۱۷ تسخیر می نماید.انسانها به یمن تکنولوژی زندگی متفاوت و راحتی را پیدا کرده اند و این موفقیت شامل آشپزخانه های خانه های امروزی نیز می گردد. در ادامه ۵ تکنولوژی جدید و جذاب در حوزه آشپزخانه در سال ۲۰۱۷ معرفی می گردد.

  • پخت و پز خودکار غذا

نسل جدید لوازم برقی آشپزخانه مانند اجاق گاز، مایکروفر ، آرام پز، کتری برقی و قهوه ساز به صورت کاملا خودکار به سیستم وای فای وصل خانه می شوند و از طریق اپلیکیشن و نرم افزارهایی که روی گوشی موبایل و تبلتها و حتی PC ها نصب شده اند توسط کاربران  کنترل و برنامه ریزی می گردند.

لوازم خانگی جدید

  • یخچال های باهوش

یخچالهای جدید  هنگامی که در یخچال را ببندید، از فضای درونی خود و همچنین مواد غذایی داخل یخچال  عکس می گیرند و زمانی که می خواهید برای خانه خرید نمایید این عکس را برای شما ارسال می کنند تا بر اساس آن مواد غذایی را تامین نمایید.  همچنین این یخچالهای توانایی این را دارند تا مدت زمان حضور مواد غذایی را اعلام نموده و در زمینه تاریخ مصرف آنها اطلاعات کاملی را در اختیار قرار دهند.

لوازم خانگی جدید

  • وسایل برقی خود تعمیر

شاید عجیب باشد ولی لوازم آشپزخانه مدرن می توانند در هنگام نقص فنی با متخصصین فنی و تعمیرکاران به صورت خودکار تماس گرفته و در زمینه نقص فنی پیش آمده یا قطعاتی که نیاز به تعویض یا تعمیر دارند  در ارتباط باشند.

لوازم خانگی جدید

  • روشن نمودن خودکار

سیستمهای جدید تکنولوژیک موجود در آشپزخانه های سال ۲۰۱۷  که با استفاده از فرمانهای صوت و تصویری شروع به فعالیت می کنند  به کاربران این امکان را می دهند که آنها را  با کمک اپلیکیشن ها و نرم افزارهای  اختصاصی  کنترل کنند.

  • شستشو و خشک کردن لباسهای از راه دور

در سیستم جدید شستشوی هوشمند ، دو دستگاه ماشین لباسشویی و خشکشویی به شکل یک لباسشویی معمول در کنار یک ماشین لباسشویی کوچک در کنار هم قرار دارند این سیستم باعث می گردد تا در هزینه و زمان و انرژی صرفه جویی صورت بگیرد و علاوه بر اتصال به اینترنت برای شستشوی خودکار در مواقعی که لباس زیادی برای شست و شو موجود نمی باشد ماشین لباسشویی کوچک وظیفه شست و شو را برعهده داشته باشد.

لوازم خانگی جدید

منبع : املاک نیاز تو

نوشته های مشابه

نتایج رتبه بندی شهر های هوشمند اروپا

نتایج رتبه بندی شهر های هوشمند اروپا در این پست قصد...

ادامه مطلب

معیار انتخاب شهرهای هوشمند

معیار انتخاب شهرهای هوشمند در مقاله قبل در مورد مولفه...

ادامه مطلب

مولفه های رتبه بندی شهر های هوشمند اروپا

مولفه های رتبه بندی شهر های هوشمند اروپا در این پست...

ادامه مطلب