مقایسه ملک ها

فروش معاوضه اجاره سالیانه روزانه ویلا دماوند

45 دقیقه از چهارراه تهرانپارس. شهر مرکزی دماوند. منطقه بالای شهر.میدان 17 شهریور
350,000,000 تومان250,000,000 تومان/سالیانه

آگهی مشابه

عنواننوع ملکقیمتاتاقسرویسمتراژ ملکتاریخ تحویل

فروش معاوضه اجاره سالیانه روزانه خانه ویلائی بالاشهر دماوند

خانه ویلائی350 تومان / میلیون2ایرانی70 مترمربعفروردین 96
 • توضیحات ملک
 • نشانی
 • جزئیات
 • ویژگی ها

توضیحات ملک

اکازیون فروش فوری و زیرقیمت یا معاوضه و اجاره سالیانه و روزانه یکباب خانه ویلائی در بالا شهر دماوند:

جهت مشاهده موارد بیشتر و عکس و قیمتها لطفا ابتدا به وبسایت امداد املاک ایران بنشانی www.EMDADAMLAK.ir مراجعه فرمائید بعد تماس تلفنی داشته باشید.

اکازیون فروش فوری یا معاوضه خانه ویلائی حدود ۷۰ مترمربع زمین مستطیلی چهارگوش روبه قبله و افتابرو  دلباز  =۱۵ مترمربع حیاط + ۵۵ متر مربع ساختمان دو خواب با تراس و حیاط (غیر از ۱۲۳ متر حیاط اشتراکی درختکاری شده مجموعا ۲۰۰مترمربع).سند ششدانگ,جوازساخت و پایانکار.امکانات فول نوسازشیک  تمیز دربست و امن و راحت و دربست. فقط ۴۵ دقیقه از چهارراه تهرانپارس. منطقه بالای شهر دماوند-۱۰۰ متر بالاتر از میدان ۱۷ شهریور (بالاترین میدان شهر دماوند)  تلفن ۰۹۱۹۷۲۲۵۵۳۹

هیچگونه عکس و مشخصات برای هیچ شخصی در تلگرام و ایمیل و … هرگز ارسال نمیشود.

چرا آپارتمان میخرید؟ با پول کمتر از یک آپارتمان صاحب یک خانه دربست(هم زمین مستقل از خود دارید و هم صاحب ساختمان مستقل از خودتان میشوید یا اختیار و آسایش کامل در بهترین نقطه بالای شهر مرکزی دماوند و دسترسی سریع به سوپر نانوائی مسجد وغیره با سند ششدانگ منگوله ای جدید و تمیز و نقشه ثبتی کامپیوتری) با قابلیت توسعه و خریداری زمین جلوئی آن یا خریداری ساختمان کناری آن.در کل یک موقعیت عالی برای سرمایه گذاری سود و صاحب خانه شخصی شدن در بهترین نقطه از بالای شهر مرکزی دماوند.محلی عالی برای سرمایه گذاری آرامش سکوت و زندگی بخصوص برای استراحت خانواده یا افراد بازنشسته بیمار یا مشکلدار و مسن با قیمت بسیار مناسب با این قیمت و از این بهتردرهیچ کجای شهر دماوند هرگز پیدا نمیکنید قطعا و حتما می پسندید. با تخفیف ویژه

فروش:  فقط یک کلام بی چانه۳۵۰ سیصدوپنجاه میلیون تومان نقد در فروردین۹۵ است مستقیم و بیواسطه. دنبال مال مفت و مفتخری و چانه زنی و مسخره بازی و مزاحمت و بازدید الکی یا تماس تلفنی بیهوده هستید هرگز تماس نگیرید انچه لیاقتتونه میشنوید. چون ۳۵۰ میلیون حتی پول یک آپارتمان ۷۰ متری ۸ واحدی در دماوند که نه زمین  و نه ساختمان راحت و دربست هم نداره هم نیست چه برسد به خانه ویلائی دربست دلباز و حیاط درختدار و بالاشهر دماوند.اپارتمان مسکن مهر یکلائی با ۱۲ واحد دیگر ۱۲۰ میلیون تومان قیمت پیدا کرده! چه برسد خانه ویلائی تکواحدی در بالاشهر دماوند.در سال ۹۵ زمین در متراژ ۱۰۰۰ متر ببالا حدالقل ۲/۵ تا ۳ میلیون تومان قیمت داره در مرکز شهر دماوند.پس متری حدالقل ۳ میلیون تومان زمینش و متری ۲ میلیون تومان  هزینه ساخت و مدت زمان ساخت و خواب و سرمایه و هزینه های انتقالش جمعا متری ۵ میلیون حدالقلش*۷۰ مترمربع= ۳۵۰ میلیون تومان نقد هزینه تمام شده در سال ۹۵ است نه بعدا. .

زمین خالی وسط تهران پر از دود و مریضی و ترافیک و اتلاف عمر متری۱۸میلیون تومان و در بالاشهر۲۵میلیون هم گیر نمیاد درآذر۹۵. چطور اجاره های چند ده میلیونی میگیرین خانه خودت چند میلیاردی باشه ولی مال بقیه مردم مفت انهم با فاصله۳۰دقیقه!؟ چندرغاز ۱۰۰تومنک دست گرفتی  فکر میکنی خیلی پوله حتی پول صدقه و پول اجاره هم نیست راه افتادی توقع بهترین زمین و خانه و باغ و ویلای میلیاردی در بهترین نقاط سرسبز نزدیک تهران با سند ششدانگ وجواز ساخت وامکانات فول ومفت میخوای؟ملک میخواهند بفروشند نه پفک.تازه میپرسی متری چند؟ مگه کرباس میخواهند بفروشند که میپرسی متری چند!؟

ساخت اپارتمان  که از زمین و جواز و راه پله و ساخت  و امکانات بر طبقات تقسیم میشود متری حدالقل ۵/۱ میلیون تومان در سال ۹۵ هزینه دارد چه برسد ویلا که تک طبقه است و حدالقل متری حدود ۲میلیون تومان هزینه دارد.ضمن اینکه پول را در زمین نمیکارند یک شبه باغ و ویلا از زمین سبز شود از اسمان هم نمی افتد. یکسال دوندگی و خوابیدن کل سرمایه هم هست پس قیمت گذاری رسمی و قانونی میشود “( (پول زمین(A)+ پول ساخت(B) *(نرخ بهره یا تورم ماهانه با توجه به تورم ۲۵% سالانه تقریبا ماهی۲%) *تعداد ماه خواب سرمایه (از خرید زمین تا ساخت نهائی و معطلی فروش))= قیمت کل  انموقع که پول شما در کار و بانک سود ۲۵% میگیره سازنده بدبخت با وام بهره ۲۵% اسمی ولی ۳۵% واقعی دست وپنجه نرم میکنه پس مفتخوری و دنبال مال مفت گشتن و تخفیف و قیمت مفت گذاشتن بر املاک مردم تا مفتی بسود و ثروت و ملک برسی جوابش درجا یک توی دهنی که تا مفتخوری و مزاحمت یادت بره.چون وقتی بر روی زحمت و اموال مردم قیمت میگذاری تا با مفتخوری به سود و مال و ثروت و ملک برسی در واقع داری بر وجود خودت قیمت میگذاری و به همان اندازه تحویلت میگیرند.

 

فقط خریدار واقعی با تخفیف ویژه  فروش فوری زیرقیمت فقط با قیمت ۳۵۰میلیون تومان “سیصد و پنجاه میلیون تومان” نقد در فروردین ۹۵ (ماهیانه۲% افزایش قیمت محاسبه فرمائید قرار نیست تا ابد قیمت ثابت بماند یک چیزی بعنوان افزایش قیمت هر سال در موارد دولتی مثل آب و برق و مالیات و عوارض و تورم دو رقمی هم  در کشور هست. مثل گرانی ۲۵% تمام اجناس در اذر ۹۵.یکفقره اهن از ۲۳۰۰ رسید به ۳۵۰۰ تومان.خانه ویلائی غیر مبله فروخته میشود.

معاوضه:  فقط قطعه سند ششدانگ ۷۰ متر زمین ۵۵ متر بنا با برق, ۳۵۰میلیونی معاوضه میشود با:

۱ – معاوضه(بدون هیچ مبلغ اضافی) با آپارتمان۲خواب ماکزیمم۴واحد تکواحدی نوساز بالای۹۰مترمربع با پارکینگ وانباری حتما با سند ششدانگ جواز ساخت وپایانکار و تفکیک شده فقط در مناطق۱و۲تهران و مناطق بالای شهر تهران مثل داراباد. جاهای شلوغ و پرسروصدا و دود.قدیمی و مشکلدار بدرد ما نمیخوره مال خودت.حتما نزدیک پارک و مترو.

۳- معاوضه با باغ ویلا بمساحت حدالقل ۱۰۰۰ مترمربع مستطیلی ترجیحا دو بر با ۱۲۰ متر بنا دوخواب نوساز ویلائی حتما با سند ششدانگ و جواز ساخت و پایانکار و امکانات کامل “اب برق گاز”فقط در مناطق گیلاوند مراء حصار آئینه ورزان تا جابان با منظره باغات و رودخانه.

تلفن ۰۹۱۹۷۲۲۵۵۳۹ ساعات تماس۹تا ظهر۱۵ تا ۲۰

اجاره سالیانه: خانه ویلائی ۷۰ مترمربع زمین مستطیلی چهارگوش  روبه قبله و افتابرو دلباز بسیار تمیز شیک و نوساز و دربست و راحت =۱۵ مترمربع حیاط اختصاصی+ ۵۵ متر مربع ساختمان ۲خواب با تراس و حیاط (غیر از ۱۲۳ متر حیاط دیگردرختکاری شده یعنی حدود ۲۰۰ متر مربع).آشپزخانه اوپن با هواکش .ابگرمکن گازی شهری بوتان جدید.بخاری گازی.جاروبرقی.سرویس چینی مبلمان. تلویزیون رنگی.تختخواب.کابینت با یخچال فریز و اجاق گاز.لوازم اشپزی محیطی سبز و امن و داخل شهر.سرویس بهداشتی ایرانی جدید وتمیز بهمراه فرنگی دستی. محیطی امن دنج و بی سروصدا و دربست. فقط ۴۵ دقیقه از چهارراه تهرانپارس. شهر مرکزی دماوند.منطقه بالای شهر .۱۰۰ بالاتر از میدان ۱۷ شهریور(بالاترین میدان شهر) و دسترسی به نانوائی سوپر مارکت بیمارستان و مکانهای تفریحی و گردشگری.

 

اجاره سالانه فقط با قرارداد ۱۲ ماهه نه ۳یا ۶ماهه: ۲۵میلیون تومان پیش+ ۲ میلیون تومان اجاره ماهیانه(بدون  کاهش یا تغییر و تبدیل فقط ۲۵/۲ در سال ۹۶  نه بعدا) (اگر بهردلیلی ۳ یا ۶ ماهه “کمتر از ۱۲ ماهه بمانید) ماهیانه ۵ میلیون تومان از شما گرفته میشود بیتعارف چون عینا در قرارداد درج میشود.چرا؟

چون اجاره روزانه سوئیت یا ویلا در سال ۹۶  در تمام مناطق استان تهران از شرق(دماوند) تا غرب( کردان) حدالقل ۳۵۰ هزارتومان در روز است که ماهیانه ان حدالقل ۱۰ میلیون تومان و در بدترین احتمال حدالقل ۵ میلیون تومان میشود و ما با تخفیف بسیار زیاد و بشرط قرارداد ۱۲ ماهه فقط ماهیانه ۲ میلیون تومان تقدیم میکنبم.قرار نیست تا فصل گل و بلبل یک مشت مفتخور مفت و ارزان استفاده کنند و زمستان بشینیم خودمان را نگاه گنیم.!!؟

اجاره سالیانه: ( ۲۵ میلیون تومان پیش یا ودیعه+ ۲ میلیون تومان اجاره ماهیانه بدون تغییر و تبدیل) فقط قرارداد یکساله ۱۲ ماهه و فقط هم تا ماکزیمم۵ نفر و فقط خانواده و متاهل با مدارک ازدواج نه ۴۰ نفر چند تا خانواده مفتخور و پارتی و لشگر کشی که دنبال جای مفت میگردند.برابر عکسهای ضمیمه قرارداد اجاره عینا ملک را سالم وتمیز تحویل میگیرد و پس از قرارداد عینا سالم و تمیز تحویل میدهید هرنوع خسارت ۳ برابر هزینه گرفته میشود بیتعارف با درج در قرارداد.تلفن ۰۹۱۹۷۲۲۵۵۳

اجاره روزانه : از ۳۰۰ هزارتومان شروع قیمت داریم برای ۴ نفر(در سال ۹۶) با نرمال ۴نفر مازاد نفری ۵۰ هزارتومان دریافت میشود بیتعارف.فقط هم خانواده با مدارک ازدواج. از پذیرش افراد مجرد فاسد مشکلدار و چانه زن بخصوص دهه هفتادی ها اکیدا معذوریم. پذیرش و تحویل از ساعت ۱۰ صبح تا ماکزیمم ۱۰ صبح فردا که تخلیه است. نه هرموقع خواستید بیائید و برای خودتان مفتی هم حساب کنید.پذیرش فقط با پرداخت بیعانه (نصف اجاره) و رزرو قبلی امکان پذیر است و پذیرش انی و فوری هرگز نداریم.مزاحم نباشید. ساعتکار هم ۸ تا ظهر- ۱۴ تا ۲۰ است نه شب و نیمه شب مزاحمت

 • نشانی: 45 دقیقه از چهارراه تهرانپارس. شهر مرکزی دماوند. منطقه بالای شهر.میدان 17 شهریور.تلفن 09197225539
 • شهر: دماوند
 • استان/شهرستان: استان تهران
 • محله میدان 17 شهریور
 • کشور: ایران

جزئیات

به روز رسانی شده در تیر ۱۰, ۱۳۹۶ در ۴:۵۸ ق.ظ

 • قیمت: 350,000,000 تومان
 • متراژ ملک: 200 متر مربع
 • متراژ زمین ملک: 200 متر مربع
 • اتاق خواب: 2
 • سرویس بهداشتی: 1
 • سال ساخت: 1395
 • نوع ملک: ویلا
 • نوع معامله: فروش

جزئیات اضافی

 • سرویس بهداشتی: ایرانی

ویژگی ها

بازدید

املاک مشابه

2,400,000,000 تومان
املاک نیاز تو

ویلا

رودهن

اتاق: 4سرویس: 2متر مربع: 400

ویلا

2,400,000,000 تومان

اتاق: 4سرویس: 2متر مربع: 400

ویلا